• Home
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Garść pomysłów urodzinowych na ostatnią chwilę
prezent

Garść pomysłów urodzinowych na ostatnią chwilę

Zapomniałeś o urodzinach bliskiej osoby? Nie przejmuj się! Nie wszystko jeszcze stracone! Na ostatnią chwilę także możesz kupić fajny prezent, który w niczym nie będzie ustępować takiemu, nad którym myślelibyśmy przez dłuższy czas. Przeczytaj nasze pomysły na prezenty urodzinowe na ostatnią chwilę.

Prezent dla kobiety

Dla kobiety dobrym podarunkiem zawsze będzie elegancka biżuteria. Oczywiście nie chodzi o to, by na urodziny wydawać fortunę i kupować pierścionek z brylantem, lecz wybrać niedrogi, gustowny drobiazg. Srebrna bransoletka lub wisiorek z przywieszką nie będą kosztowały dużo, a z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej pani.

Innym sprawdzonym pomysłem na prezent dla kobiety może być podarowanie markowych perfum. Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjnie i zmysłowo, a nic nie pomaga w tym tak dobrze, jak flakonik perfum. Wielu kobietom szkoda jest jednak wydawać dużo pieniędzy na zapach, dlatego też urodziny są dobrą okazją, by go wręczyć.

Wiele kobiet ucieszy się również gdy podarujemy im coś z garderoby. W tym przypadku powinniśmy się jednak upewnić, że znamy rozmiar. W przeciwnym przypadku nie tylko prezent do niczego się nie przyda, ale i możemy sprawić przykrość obdarowanej kobiecie.

Prezent dla mężczyzny

Mężczyźni cenią przede wszystkim prezenty praktyczne, takie, z których będą mieli konkretny użytek. Z tego powodu dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny bez względu na wiek może być wysokiej jakości skórzany portfel.

Dla fanów motoryzacji doskonałym prezentem z mogą być różnego rodzaju akcesoria do samochodu.

Jeżeli wiemy, że solenizant interesuje się jakąś dziedziną sportu, strzałem w dziesiątkę mogą okazać się bilety na mecz lub wydarzenie sportowe.

Dla obydwu płci

Zawsze dobrym pomysłem będą prezenty związane z hobby obdarowywanej osoby.  Zamiast dawać rzeczy materialne, świetnym pomysłem może być podarowanie wspólnie spędzonego czasu. Zaproszenie do restauracji czy bilety do teatru? W dzisiejszych czasach nawet lot balonem można zarezerwować w kilka minut przy pomocy komputera.

A jeśli w portfelu pusto?

Jeżeli nie masz pieniędzy, nie panikuj! Dobrym rozwiązaniem mogą być szybkie pożyczki online w 15 minut. Oczywiście nie oznacza to konieczności brnięcia w  długoterminowe kredyty, gdyż na rynku mamy  wiele ciekawych alternatyw. Jedną z nich są pożyczki online, które działają nieco inaczej niż kredyt: nie ma długotrwałych procedur i licznych formalności, a pożyczkę możemy zaciągnąć nawet na 7 dni. Po prostu, wypełniasz formularz online, otrzymujesz na konto niewielką kwotę pieniędzy, a następnie szybko ją oddajesz. Odsetki od małej sumy pożyczki nie będą wysokie – należy jedynie bezwzględnie pamiętać o tym, by oddać pieniądze w terminie.