• Home
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Kupujemy markowy prezent pod choinkę – na co zwrócić uwagę
prezenty

Kupujemy markowy prezent pod choinkę – na co zwrócić uwagę

Przed nami gorący okres zakupów świątecznych, wśród których znaczną część będą stanowiły te dotyczące prezentów. Wybierając podarunek dla najbliższych chcemy, aby nie tylko wprawił ich w zachwyt, ale również posłużył na dłużej. Warto więc postawić na markowe produkty, które gwarantując jakość i trwałość przez długi okres użytkowania. Jak je wybierać z głową?

Galanteria skórzana

To bardzo często wybierany pomysł na prezent gwiazdkowy. Portfele, paski, aktówki, torebki czy rękawiczki ze skóry są bardzo eleganckim i stylowym dodatkiem, który ucieszy zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Wybierając tego rodzaju prezent warto w szczególności sięgnąć po produkty markowe, gdyż będziemy mieć pewność, że do ich wykonania zastosowana najlepszą gatunkowo skórę, która nie straci swojego pięknego wyglądu przez długi okres. Renomowani producenci galanterii skórzanej oferują swoje produkty w eleganckich opakowaniach, które same w sobie już czynią je idealnym prezentem.

Oryginalna biżuteria

Każda kobieta uwielbia biżuterię. Jednak jeśli chcemy kupić ją na prezent, poszukajmy czegoś naprawdę oryginalnego, dzięki czemu wybrany produkt będzie unikalny. Można oczywiście sięgnąć do oferty popularnych zakładów jubilerskich, jednak istnieje wówczas ryzyko, że wybierzemy produkt, który otrzymały również koleżanki od swoich mężów lub dzieci. W końcu sklepy jubilerskie mają też swoje topowe kolekcje, które reklamują i promują w internecie oraz telewizji. Nietrudno więc skojarzyć produkt z reklamą i siłą rzeczy go kupić. Dobrym pomysłem będzie więc przejrzenie kolekcji renomowanych marek, w których biżuteria stanowi jeden z elementów oferty. Szczególnie polecamy kolekcję online Esprit – marki, która słynie z doskonałej jakości odzieży i dodatków, lecz w swoim asortymencie ma również piękną i nietuzinkową biżuterię.

Markowa odzież

Kupując na prezent markową odzież warto wybierać tylko sprawdzone sklepy oferujące oryginalne produkty. W internecie czy na bazarach możemy trafić na wiele podróbek, a wręczenie takiej w prezencie  będzie zdecydowanie nie na miejscu, nawet, jeśli nie będziemy mieć świadomości, że to nie jest oryginalny produkt. Na zakupy kierujmy się wyłącznie do firmowych salonów lub korzystajmy z oficjalnych sklepów internetowych danej marki. Świetnym rozwiązaniem jest również poszukanie czegoś na prezent w sklepach typu Limango, które mają w ofercie oryginalne produkty w atrakcyjnych cenach. 

Sprawdź aktualne wyprzedaże markowych produktów

Wybierając odzież na prezent dokładnie sprawdźmy rozmiarówkę, bowiem może ona się różnić w zależności od marki. Pamiętajmy również o tym, że zwyczajnie możemy nie trafić z rozmiarem, a wówczas konieczna będzie wymiana produktu. Zakup odzieży na prezent nie będzie więc dobrym rozwiązaniem, jeśli zupełnie nie znamy rozmiaru osoby, którą chcemy obdarować. Ryzykowne będzie również kupowanie markowej odzieży, jeśli nie wiemy, jakie są preferencje danej osoby, jakie lubi kolory czy styl. 

Kupując markowe prezenty w szczególności zadbajmy o to, aby były one nabyte w oryginalnym sklepie. Starajmy się wybierać produkty klasyczne, które osoba obdarowana będzie mogła swobodnie połączyć dowolną stylizacją i tym samym częściej cieszyć się upominkiem.