• Home
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Sprawdzone pomysły na prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu
prezent dla żony

Sprawdzone pomysły na prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu

Ślub to jedno z tych wydarzeń, których się nie zapomina. Z każdym kolejnym rokiem, utwierdzacie się w przekonaniu, że dzień, w którym powiedzieliście sakramentalne tak, jest jednym z najważniejszych w Waszym życiu. Dlatego, świętowanie rocznicy jest tak ważne, nie tylko dla Niej, ale i dla Ciebie. Jednak szukanie i wybieranie odpowiedniego prezentu dla swojej ukochanej może u niejednemu męża wywołać ból głowy. Jednak robienie zakupów, szczególnie dla drogiej nam osoby, wcale nie musi być męczące. Nie masz pomysłu na prezent? Jest parę rozwiązań, które nie tylko będą piękną pamiątką, ale i praktycznym prezentem.

Biżuteria damska

Pierwszym pomysł na jaki wpadają mężowie to biżuteria damska. I nie ma co się dziwić. Wybrana z myślą o preferencjach małżonki, będzie nie tylko gustownym dodatkiem do różnych kreacji, ale także ładna pamiątką. Nie musi to być od razu diamentowa kolia, ale szykowny zestaw złożony z bransoletki i naszyjnika na pewno się spodoba Twojej lubej. Taki zestaw łatwiej jest tez dopasować do różnych kreacji na specjalne okazje. Aby prezent był szczególnie wyjątkowy, możesz zamówić specjalnie grawerowane pudełeczko na biżuterię lub zdecydować się na samą grawerowaną biżuterię. Taki upominek na pewno na długo zapadnie w pamięci.

Zegarki damskie

Jeśli wolałbyś bardziej praktyczny od biżuterii, a jednocześnie piękny prezent, to świetnym rozwiązaniem są zegarki damskie. Nie dość, że przy obecnych trendach nie odstają szykiem i elegancją od biżuterii, to nie można zaprzeczyć ich praktyczności. Wiele z oferowanych na rynku modeli bardziej przypomina bransoletki, niż tradycyjne zegarki z paskiem. Popularne staja się także zegarki z postaci charmsów, czyli niewielkie zegarki wiszące, przypinane do bransoletki. Niezależnie czy zdecydujesz się na tradycyjny zegarek, z paskiem, czy wybierze bardziej dekoracyjny, możesz się zwrócić ze swoim wyborem do grawera. Krótka inskrypcja będzie również świadczyła o Twoim zaangażowaniu w prezent i rocznicę.

Praktyczne prezenty dla dwojga

Może jednak coś, co pozwoli wam się cieszyć ze wspólnych chwil lub samym designem będzie Wam przypominało o okazji? Jeśli jesteście parą z poczuciem humoru, ciekawym pomysłem będą komplety zastawy śniadaniowej dla dwojga. Ofiarując swojej drugiej połówce taki podarek podkreślasz, że chcesz i lubisz spędzać z nią czas. Z okazji rocznicy ślubu taki gest może być szczególnie dobrze odebrany. Innym interesującym prezentem są zestawy kubków dla par, gdzie na jednym pisze „Dla Niej”, a na drugim „Dla Niego”. Możliwe jest, również, zamówienie takich kubków z wybranym przez siebie wzorem lub zdjęciem.

Albumy i ramki

Zwykle to panie przywiązują większą wagę do pamiątek i wspomnień. Warto więc, pomyśleć nad prezentem, który sam w sobie będzie pamiątką, ale będzie także przypominał Wasz specjalny dzień. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem są fotografie ślubne, oprawione i gotowe do powieszenia lub ustawienia. Gustowna ramka, z odpowiednim zdjęciem ślubnym na pewno sprawi żonie wiele radości. Wspaniałym pomysłem są, również, różnego rodzaju albumy. Ręcznie robione lub zlecone profesjonalistą, są nie tylko cudowną dla Was, ale także dla waszych bliskich i przyszłych pokoleń. Ta sentymentalna skarbnica wzruszy Twoją ukochaną i nie pozwoli zapomnieć choćby najmniejszych szczegółów z początku małżeństwa.